KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pasteller 12771186

nr 1277 1186

Pasteller

2 st, Carl Brandt, sjölandskap. Signerad. 51x17 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 30 september 2019
kl 18:45:35